Polecana Literatura – „Nie daj się zjeść grzybom Candida” (A. Janus)

Polecana Literatura – „Nie daj się zjeść grzybom Candida” (A. Janus)

Wskazówki dotyczące diety w czasie leczenia kandydozy mogliście już jakiś czas temu znaleźć na naszym blogu (Candida – Czego Unikać W Diecie!). Teraz chcemy Wam przypomnieć, że wszelkie informacje związane właśnie z kandydozą zebrano bardzo fajnie w książce “Nie daj się zjeść grzybom Candida” autorstwa Andrzeja Janusa.

Czy czujesz, że coś rujnuje twoje zdrowie, a nie jesteś w stanie tego zdiagnozować? Czy mówiono ci, że twoje problemy zdrowotne są wytworem wyobraźni? Czy cierpisz z powodu niskiej energii, depresji, kłopotów z trawieniem, nadmiernego podrażnienia skóry? Jeśli tak, może to być przewlekła drożdżyca lub grzybica, inaczej kandydoza.

Nie ignoruj objawów! Kandydoza może prowadzić do zwiększenia ryzyka zachorowań na takie choroby jak: astma oskrzelowa, nowotwory, jaskra, łuszczyca czy cukrzyca.

Książka “Nie daj się zjeść grzybom Candida” pomoże ci oczyścić organizm z grzybicy. To wartościowy przewodnik, w którym opisany został kliniczny obraz tej choroby, czynniki sprzyjające jej rozwojowi, a przede wszystkim metody leczenia. Jest to także propozycja zmiany diety i nawyków żywieniowych, zalecanych nie tylko ludziom chorym, ale także zdrowym.

Odzyskaj zdrowie! Zmień dietę! Oczyść swój organizm!

Książka “Nie daj się zjeść grzybom Candida” oczywiście dostępna jest w Ziołach Życia -> dział książki o zdrowiu. Polecamy!!!