Historia naszej firmy

Nasz sklep zielarsko-medyczny ,,Zioła życia” jest jednym z najstarszych sklepów zielarskich i ze zdrową żywnością w Polsce. Nieprzerwanie od 14 lat zaopatrujemy mieszkańców naszego miasta i regionu w zioła i żywność ekologiczną. Rozszerzyliśmy swoją działalność oferując swoje produkty za pomocą sklepu internetowego. Współpracujemy z lekarzami medycyny naturalnej, udzielamy porad dietetycznych i odpowiadamy na pytania z zakresu ziołolecznictwa i szeroko rozumianego zdrowego żywienia .  Sprzedażą naturalnych produktów takich jak: suplementy diety, zioła, kosmetyki, zdrowa żywność zajmujemy się od 2001 roku.

Dlaczego wybrać nas?

Najwyższa jakość produktów

W ofercie mamy tylko najwyższej jakości produkty. Proponujemy  suplementy diety najlepszych producentów, naturalne kosmetyki, zioła, zdrową ekologiczną żywność, książki o zdrowiu i urodzie.

Doświadczenie na rynku

Sprzedażą naturalnych i ekologicznych produktów zajmujemy się od 2001 roku. Przez ten czas zgromadziliśmy ogromne doświadczenie w branży żywieniowej, cały czas się rozwijając i wzbogacając nasz sklep w nowe produkty.

Udzielamy fachowych porad

Fachowe  porady dietetyczne, układanie indywidualnego  programu żywieniowego, odchudzanie się przy pomocy dyplomowanego dietetyka, indywidualne dobieranie  diety i naturalnych suplementów. To wszystko u nas – zapraszamy.

Nie zwlekaj – już dziś zamów nasze ekologiczne produkty.

 

Zdrowie to najcenniejszy dar, który otrzymaliśmy. To dzięki niemu możemy realizować się na każdej płaszczyźnie zarówno zawodowej jak i rodzinnej. Dlatego tak warto o niego dbać. Teraz, nawet nie wychodząc z domu, możecie otrzymać wszystko co będzie  potrzebne do utrzymania  ciała, umysłu i Duszy w dobrej kondycji. Postaramy się w tym Państwu pomóc jak najlepiej potrafimy.