O mnie

Od lat zajmuję się naturoterapią. Chcę pomóc Ci żyć w dobrej formie, dobrej kondycji w świetnym nastroju – w każdym wieku!

Z wykształcenia jestem magistrem chemii i psychologiem, dietetykiem, naturoterapeutą, konsultantem Ajurwedy, instruktorem jogi, oraz instruktorem terapii uzależnień. Prowadzę zielarnię od 25 lat i zaufało mi już tysiące Klientów!

Moje życie jest bardzo aktywne. Dużo się ruszam, dbam o swoje ciało i zdrowie. Jestem pełna energii dzięki swoim rytuałom i codziennym praktykom. Joga, bieganie, uziemianie, medytacja, pielęgnacja twarzy, chodzenie po macie do akupresury to tylko kilka z rzeczy, które robię! Chcesz wiedzieć, jak żyję? Obserwuj mnie na Instagramie!

Ruch i zdrowe odżywianie

to moja pasja, to mój sposób na życie

Moje pasje

Joga

Windsurfing

Bieganie

Podróże

Morsowanie

Medytacja

Konsultacje 1:1

Zapisz się na konsultacje, na których wyjaśniam jakie suplementy i zioła powinnaś przyjmować. Omówimy także szczegóły Twojej diety, abyś w końcu zaczęła żyć zdrowo. Pomogę Ci uporać się z Twoimi dolegliwościami.

Konsultację prowadzę przez aplikację WhatsApp. Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem suplementów z mojego sklepu – napisz do mnie wiadomość sms.

Przeczytaj opinie o mnie

Pani Aniu, poradziła mi Pani krzem organiczny i mumio na słabe, rozdwajające się paznokcie. To był strzał w dziesiątkę! 9/10 paznokci pięknie odrosło, nie rozdwajają się już i są dużo mocniejsze. Już się nie wstydzę dłoni! Dziękuję Pani z całego serca!

Oglądam Panią od paru dni, ale już postanowiłam zmienić swoje życie i nawyki dzięki Pani. Zamówiłam sobie nawet książkę o Ajurwedzie.

Boże, Ania Ty jesteś świetna! No kocham Cię dosłownie taką wiedzę masz i siłę masz i energię byka!

Dziękuję bardzo, jest Pani bardzo pozytywną osobą lubię oglądać Pani Story, pozytywnie nakręcają i dużo uczą!

– Jontray Arnold

Uwielbiam Panią! Nie wspominała Pani, że ta cudowna energia to też z tych porannych rytuałów, które Pani stosuje - joga i pranayama! To tez ma ogromnie znaczenie!

Kocham Panią, Pani Aniu, jest Pani wspaniała, pomocna, kochana, podziwiam! Tyle ma Pani w sobie miłości, dobra, pięknej energii, którą zaraża Pani innych!

Pani jest naszym Aniołem. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani wiedzy i dziękuję z całego serca za przekazywanie nam tego dobra.

Jest Pani bardzo miłą osobą, od kiedy zobaczyłam Panią w Internecie, to codziennie Panią śledzę. Jest Pani mądra i posiadająca wielką wiedzę na temat zielarstwa i nie tylko. Miłego się słucha tego, co ma Pani do powiedzenia.

Ja sobie wciąż przypominam to, co Pani Ania mówiła, że: "Nasze życie to nie jest kurort, tylko szkoła, która pokazuje nam jak poprawić błędy". Dziękuję za te słowa.

Obserwuj mnie na Instagramie

Na swoim Instagramie każdego dnia dzielę się wiedzą z zakresu zdrowia, życia i dbania o siebie.
Publikuję bardzo dużo przydatnych informacji docenianych przez moich odbiorców. Pomogę Ci dobrać odpowiednie suplementy, zioła i opowiem jak z nich korzystać, na moich konsultacjach telefonicznych.